Mbledhja 23-të e KK Lipjanit (Live)

Lipjan, 23 shtator 2019: Sot, është duke u mbajtur mbledhja e 23 e Kuvendit Komunal të Lipjanit me këtë rend dite dhe mund të ndiqni drejtpërdrejtë në linkun tonë më poshtë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *