Kandidat për Deputet nga LVV-Lipjan:Xhelal Haliti dhe Berat Reçica

Lipjan, 5 shtator 2019: Këshillit të Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje  dega në Lipjan ka propozuar dy kandidatë:  Xhelal Haliti dhe Berat Reçica për zgjedhjet e parakohshme nacionale 2019 nga Komuna e Lipjanit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *