Ilir Tasholli, Vlora Limani Hajnuni dhe Shkelzen Hajdini kandidat për deputet nga LDK Lipjan

Lipjan, 5 shtator 2019: Kryesia e Degës së LDK-së në Lipjan ka propozuar tre kandidat të futen në listën e LDK-së për zgjedhjet e parakohshme nacionale 2019 : Shkelzen Hajdini, Ilir Tasholli dhe Vlora Limani-Hajnuni.

Sipas burimeve të gazetës thuhet se këta tre kandidat kanë marrë pëlqimin unanim pa asnjë kundërshtim në kryesin e degës në Lipjan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *