YAHR-i, uron festën e vitit të ri 2018 të gjithë qytetarëve të Komunës së Lipjanit

Të nderuar qytetarë të Komunës së Lipjanit.

Në emër të Organizatës së Shoqërisë Civile YAHR, ju urojë festën e vitit të ri 2018, duke ju dëshiruar çdo të mirë dhe begati në familjet tuaja. Njëherit ju falënderoj për përkrahjen dhe bashkëpunimi e treguar gjatë vitit 2017 dhe dëshirojë që viti 2018 të jetë vit i angazhimeve të përbashkët për realizmin e synimeve tona në krijimin e një mjedisi më të mirë për fëmijët tanë.
Letë jetë një vit i aktivizmit qytetarë!

No comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *