Selvije Halimi-PDK Lipjan: MESAZH URIMI

Lipjan, 30 Dhjetor 2017:

Të dashur qytetarë, anëtarë dhe simaptizantë të Partisë Demokratike të Kosovës,

Me rastin e ndërrimeve të motmoteve, më lejoni që në emrin tim dhe të të gjithë strukturave të degës së PDK-së të i’u uroj Vitin e Ri të gjithë qytetarëve lipjanas.

Të vazhdojmë të ndërtojmë shoqëri me vlera, të bazuar në demokraci, drejtësi, paqe dhe mbi të gjitha në të vërtetën.

Ndërrimi i motëve le të i’u gjenë në atmosferë të ngrohtë festive, ku mbizotëron dashuria dhe harmonia familjare.

Gëzuar 2018!

Selvije Halimi
Kryetare në detyrë e PDK-dega Lipjan

No comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *