KK e Lipjanit, aprovon buxhetin për vitin 2018-2020 (VIDEO)

Lipjan, 18 Dhjetor 2017: Sot, në seancën e dytë me përbërje të re të ligjislativit të dalur nga zgjedhjet lokale 2017 u aprovua  buxheti komunal për vitin 2018-2020”. Por, e gjithë kjo pas një diskutimi të ashpër mes pozitës dhe opozitës në në Lipjan.

Xhirimin e plote te seances mund ta shikon me poshte:

No comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *