Kjo është përbërja e re e qeverisë Imri Ahmetit

Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, ka prezantuar partnerët e koalicionit dhe ekipin e kabinetit te tij, me te cilin do te qeverisë Lipjanin në kater vitet e ardhshme. Në një konferencë për media, Ahmeti tha se ekipi i tij përbëhet nga koalicioni i përbashkët LDK-AKR-PD dhe PAI.

Këta janë drejtorët e kabinetit të ri të kryetarit Ahmeti

Avni Olluri (Drejtor i Administratës)
Shefqet Emërlluhau (Drejtor i Bujqësisë)
Rasim Hasani (Drejtor i Arsimit)
Shkelzen Hajdini (Drejtor për Ekonomi dhe Zhvillim)
Latif Ramadani (Drejtor për Buxhet dhe Financa)
Emina Rexheq (Drejor për Urbanizëm dhe Planifikim)
Vlora Limani-Hajnuni (Drejtor për Shëndëtësi)
Ilir Tasholli (Drejtor i Shërbimeve Publike)
Imer Rrustemi (Drejtor i Inspektoratit)
Adem Duriqi (Drejtor i Prokurimit)
Bekim Shabani (Drejtor për Rini, Kulturë dhe Sport)
Sefer Tasholli (Drejtor për Gjeodezi dhe Kadastër)
Nazim Gashi (Drejtori i Emërgjencave)

No comment

 1. You actually expressed it perfectly!
  http://canadianpharmaciescubarx.com/
  canada drugs canada pharmaceuticals online prescription drugs prices global pharmacy canada
  buy cialis
  canada drug pharmacy
  <a href="http://tradea.fi/albumi/uusimmat_kuvat/2145103?m=+++Beneficial+advice.+Thank+you.+++http://canadianpharmacysilo.com/+++prescription+drug+cost+%3Ca+href=%22http://canadianpharmaciesnnm.com/%22%3Ecanadian+online+pharmacy%3C/a%3E+cialis+online+north+west+pharmacy+canada+++%3Ca+href=%22http://web.bayfm.jp/bump/2013/01/23/%e3%80%90%e3%82%ae%e3%83%a3%e3%83%a9%e3%83%aa%e3%83%bc%e3%80%91%e5%b2%a9%e6%89%8b%e7%9c%8c-rn%ef%bc%9a%e3%81%95%e3%81%a3%e3%81%ba%e3%81%95%e3%82%93%e4%bd%9c-2/?unapproved=301739&moderation-hash=1698abc858ff43fb64e5bd6e364079ea#comment-301739%22%3Ecanadapharmacy%3C/a%3E+++%3Ca+href=%22http://repairme.ancorathemes.com/2015/08/05/home-repairs-who-should-you-call/?unapproved=78978&moderation-hash=b129b7efa9bfb4b35d5db98c999b0776#comment-78978%22%3Epharmacy+without+dr+prescriptions%3C/a%3E+++%3Ca+href=%22http://creciendojuntas.com/2017/01/guacamole-para-peques/?unapproved=87731&moderation-hash=dc99302b48223b36809348220c95164e#comment-87731%22%3Esafeway+pharmacy%3C/a%3E+++%3Ca+href=%22http://wyrta.com/phah-khubor-sniawlem-ka-dtpds-cha-kiwa-ha-yung-ha-sem-u-dm-wallang/?unapproved=53980&moderation-hash=fcd7a6ff626428203fcfa6752a84f867#comment-53980%22%3Ewalgreens+pharmacy%3C/a%3E+++%3Ca+href=%22http://brooklyndiscovery.com/2015/11/sophocles-in-brooklyn-an-interview-with-juliette-binoche/?unapproved=69487&moderation-hash=ccc5ef252b2289bdbe3b7b30ee351d4f#comment-69487%22%3Ecanadian+drugs+without+prescription%3C/a%3E+++%3Ca+href=%22http://banjobrian.co.uk/?page_id=62%22%3Ecanadian+cialis%3C/a%3E&s=QuentinZog&err=captcha#album_comment”>canadian pharmacies without prescriptions
  prescription drug
  no prescription pharmacy
  online canadian pharmacy

  Your comment is awaiting moderation.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *