Kjo është përbërja e re e qeverisë Imri Ahmetit

Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, ka prezantuar partnerët e koalicionit dhe ekipin e kabinetit te tij, me te cilin do te qeverisë Lipjanin në kater vitet e ardhshme. Në një konferencë për media, Ahmeti tha se ekipi i tij përbëhet nga koalicioni i përbashkët LDK-AKR-PD dhe PAI.

Këta janë drejtorët e kabinetit të ri të kryetarit Ahmeti

Avni Olluri (Drejtor i Administratës)
Shefqet Emërlluhau (Drejtor i Bujqësisë)
Rasim Hasani (Drejtor i Arsimit)
Shkelzen Hajdini (Drejtor për Ekonomi dhe Zhvillim)
Latif Ramadani (Drejtor për Buxhet dhe Financa)
Emina Rexheq (Drejor për Urbanizëm dhe Planifikim)
Vlora Limani-Hajnuni (Drejtor për Shëndëtësi)
Ilir Tasholli (Drejtor i Shërbimeve Publike)
Imer Rrustemi (Drejtor i Inspektoratit)
Adem Duriqi (Drejtor i Prokurimit)
Bekim Shabani (Drejtor për Rini, Kulturë dhe Sport)
Sefer Tasholli (Drejtor për Gjeodezi dhe Kadastër)
Nazim Gashi (Drejtori i Emërgjencave)

No comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *