Fauz Xhemajli, nënkryetar i Lipjanit

Kjo u bë e ditur, nga kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, gjatë një konference për media, ku ai zyrtrizoi kabinetin e tij të ri qeverisës. Pas emërimit të tij në postin e nënkryetarit, Xhemajli ka falënderuar kryetarin Ahmeti për besimin e dhënë, ndërsa ka premtuar se do të qeverisin ndershëm,

‘’Kjo ka qenë një vazhdimësi e punës që e kemi nis qysh para fushatës, ku ne zgjodhëm të garojmë së bashku dhe besoj se në këtë mandat do të qeverisim ndershëm’’ është shprehur Xhemajli

No comment

 1. Truly plenty of awesome knowledge!
  http://canadianpharmaciescubarx.com/
  buy prescription drugs without doctor canadian viagra prescription without a doctor’s prescription [url=http://canadianpharmaciesnnm.com/]canadian pharmacies without an rx[/url]
  canadian pharmacies online prescriptions
  canadian pharmacy reviews
  prescription cost
  discount pharmacy online
  best canadian online pharmacy
  online pharmacies no prescription

  Your comment is awaiting moderation.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *