Lipjan

Ilir Tasholli, Vlora Limani Hajnuni dhe Shkelzen Hajdini kandidat për deputet nga LDK Lipjan
Daut Azemi, sekretar i Përgjithshëm i Degës së LDK-së në Lipjan
Rikthimi i Shkuri Bujës në PDK
Shkëputet lodra ‘balerinë’ në Lipjan, dyshohet për të lënduar

Kosovë

Botë/Rajon

Vuçiq: Falë meje sot nuk e kemi Kosovën në OKB

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq deklaroi sonte se u ka kërkuar serbëve të…

Dy shqiptarë rrahën në Serbi, mësohet identiteti i njërit – thuhet se është në gjendje të rëndë

Të rinjtë 19 vjeçarë G. B. dhe Ç. M. me shtetësi shqiptare…

Vatikani tronditet nga një tjetër skandal, ja çfarë ka ndodhur

Pas skandaleve seksuale që kanë buruar gjithmonë nga shteti i Vatikanit, një…

Të fundit

Kandidat për Deputet nga LVV-Lipjan:Xhelal Haliti dhe Berat Reçica
Ilir Tasholli, Vlora Limani Hajnuni dhe Shkelzen Hajdini kandidat për deputet nga LDK Lipjan
Daut Azemi, sekretar i Përgjithshëm i Degës së LDK-së në Lipjan
Rikthimi i Shkuri Bujës në PDK

Sport